Przejdź do treści
Logo Kłodzka Wstęga Sudetów

KONCEPCJA SMART VILLAGE dla wsi Raszków

13 czerwca, 2024

Kolejna prezentacja Koncepcji Smart Village, tym razem dla wsi Raszków w Gmina Radków – Kraina Gór Stołowych. Tutaj mieszkańcy wyszli z założenia, że w “zdrowym ciele, zdrowy duch” i ich koncepcja opiera się na zadbaniu o kondycję fizyczną mieszkańców i promowanie zdrowego stylu życia, nie zapomniano również o kwestiach związanych z gospodarką o obiegu zamkniętym, z czego się bardzo cieszymy i trzymamy za Was kciuki, aby udało się zrealizować wszystkie propozycje projektowe zawarte w #koncepcjismartvillage

Projekt grantowy pn. „”WIOSKI BEZTROSKI”, czyli partycypacyjne opracowanie koncepcji Smart Village w ramach sołectw z obszaru LGD Kłodzka Wstęga Sudetów, jest realizowana w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność – PROW 2024-2020 przez Stowarzyszenie Kłodzka Wstęga Sudetów – Lokalna Grupa Działania.

Celem operacji jest: stworzenie 11 dokumentów koncepcji Smart Village na obszarze sołectw z terenu LGD Kłodzka Wstęga Sudetów.