Działasz w organizacji pozarządowej z osobowością prawną? Masz pomysł i szukasz funduszy na jego realizację? Chcesz uczestniczyć we wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju i ulepszyć swoje otoczenie? Pomożemy Ci!
 

CO OFERUJEMY?
Zapewniamy opiekę ekspertów, doradztwo i możliwość dofinansowania do 30 tys. zł. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego w postaci fiszki projektowej, w którym wstępnie przedstawisz nam swój pomysł. Wypełniając i wysyłając fiszkę zgłosisz się do bezpłatnego procesu doradczego w LGD, który przygotuje Cię do wzięcia udziału w naborze wniosków w projekcie grantowym. My dokonamy wstępnej weryfikacji fiszek i zaprosimy Cię na szkolenia w naszym biurze.


CO BĘDZIE TEMATEM SZKOLEŃ?
Pierwsze szkolenie przybliży Ci warunki i zakres wsparcia oferowanego w projekcie grantowym, a także przygotuje Cię do wypełnienia i złożenia Wniosku o powierzenie grantu. Drugie szkolenie będzie miało charakter warsztatowy i zapozna Cię z działaniem Generatora Wniosków – elektronicznej Aplikacji, za pomocą której złożysz swój Wniosek, gdy interesujący Cię nabór będzie w toku. Ostatnim etapem będzie doradztwo indywidualne, którego termin ustalimy razem.


KIEDY?
Przewidywane terminy szkoleń to początek 2017 roku.
CO NALEŻY ZROBIĆ, ŻEBY ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROJEKTU?


Od czego zacząć? Zaloguj się na stronie LGD KWS, dokładnie wypełnij formularz zgłoszeniowy, czyli fiszkę projektową. Wkrótce dostaniesz od nas wiadomość o następnych krokach!
NIE CZEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ. ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.
W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu:
•    telefonicznego pod numerem telefonu biura KWS 74 814 81 59
•    lub mailowego na adres dominika@kws.org.pl.