Członkowie Stowarzyszenia „Kłodzka Wstęga Sudetów – Lokalna Grupa Działania”

 

 OGÓŁEM  68 CZŁONKÓW

 

Sektor publiczny

  1. Gmina Lądek Zdrój
  2. Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku Zdroju
  3. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej
  4. Gmina Bystrzyca Kłodzka
  5. Gmina Stronie Śląskie
  6. Biblioteka Publiczna Gminy Kłodzko
  7. Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Kłodzko z/s w Ołdrzychowicach Kł.
  8. Gmina Kłodzko
  9. Gmina Lewin Kłodzki
  10. Gmina Kudowa Zdrój
  11. Gmina Radków
  12. Gmina Międzylesie
  13. Gmina Szczytna
  14. Gmina Polanica Zdrój
  15. Gmina Duszniki Zdrój

Sektor społeczny

  1. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lądeckiej
  2. Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Marii Magdaleny w Wójtowicach
  3. Stowarzyszenie „Wójtowice-Powrót do Przyszłości”
  4. Towarzystwo Miłośników Gorzanowa
  5. Agroturystyczne Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika
  6. Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego Masywu Śnieżnika
  7. Parafia Rzymsko-Katolicka Pw. Św Jerzego w Wojborzu
  8. Stowarzyszenie Edukacja i Rozwój
  9. Sudeckie Stowarzyszenie Turystyki Wiejskiej „Zdroje”
  10. Stowarzyszenie Fundus Glacensis
  11. Stowarzyszenie Pstrąg Kłodzki
  12. Stowarzyszenie turystyczne Duszniki Zdrój
  13. Stowarzyszenie Przyjaciół Różanki
  14. Stowarzyszenie Wśród Swoich
  15. Towarzystwo Miłośników Polanicy  
  16. Parafia Rzymsko-Katolicka św. Michała Archanioła   w Lewinie Kłodzkim                           

Sektor gospodarczy

  1. Bogusław Chiliński
  2. Krzysztof Lasyk Ekologiczne Warzywa
  3. Beata Skotnicka
  4. Stroński Park Aktywności „Jaskinia Niedźwiedzia” Sp. z o.o.
  5. Podziemna Trasa Turystyczno Edukacyjna w Starej Kopalni Uranu w Kletnie sp. z o.o.
  6. Park Nauki i Rozrywki w Kletnie Sp. z o.o.
  7. Skalniak Polskie Ogrody Franciszek Piszczek
  8. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe EKO AR
  9. Enter Art Jacek Gołowski
  10. Bar Manhattan Dariusz Słabicki
  11. Usługi Turystyczne Mieszko S.C.
  12. Grażyna Jesionowska
  13. Związek Producentów Produkcji Roślinnej i Zwierzęcej w Międzylesiu z/s w Nowej Wsi
  14. Cukiernia Aga
  15. TECH-SERWIS Krzysztof Hawałej
  16. A.S. Production Arkadiusz Stolarski  
  17. Wildcat Marcin Wojrach
  18. Przemysław Sawicki-SowiWeb
  19. Win Sport Kinga Grygiel

Mieszkaniec (osoba fizyczna)

  1. Karina Fuglińska
  2. Joanna Piotrowicz
  3. Patrycja Chilarska
  4. Dorota Krawczyk
  5. Ewa Kałużna
  6. Grażyna Gałowska
  7. Ewa Ucińska
  8. Łukasz Madej
  9. Dorota Słabicka
  10. Kazimierz Grygiel
  11. Piotr Kensicki
  12. Dariusz Kupiec  
  13. Izabela Łowińska
  14. Damian Wojtkiewicz
  15. Dorota Mościcka                                                                                
  16. Kazimierz Mazur
  17. Halina Bałys
  18. Sylwia Mielczarek